10.07.2020

Inženjer ekologije

Mesto rada: Pančevo

Osnovna zaduženja:

  • Praćenje i primena propisa koji regulišu zaštitu životne sredine;
  • Savetovanje operativnih rukovodilaca po pitanjima vezanim za zaštitu životne sredine, kao i provera i sprovođenje odgovarajućih mera i osiguravanje pridržavanja istih;
  • Zastupanje kompanije pred javnim institucijama, inspekcijama i revizijama, auditima i praćenje donetih mera;
  • Koordinacija i sprovođenje procena i sistema u pogledu zaštite životne sredine i prisustvo na odgovarajućim revizijama;
  • Definisanje procedura korišćenja hemikalija u procesu rada;
  • Provera emisije zagađujućih materija;
  • Vođenje brige o svim vrstama otpada i pravilnom odlaganju istog;
  • Praćenje usklađenosti organizacionih jedinica s propisima zaštite prirode i životne sredine;
  • Izrada predloga godišnjeg plana internih provera sistema upravljanja zaštitom životne sredine;
  • Izrada predloga monitoringa iz oblasti zaštite životne sredine;
  • Izrada izveštaja i predlaganje korektivnih mera za evidentirane neusaglašenosti.

Uslovi:

  • Svi tehnički fakulteti;
  • Najmanje dve godine relevantnog radnog iskustva;
  • Odlično znanje engleskog jezika, znanje ruskog jezika bi moglo da se smatra prednošću;
  • Korišćenje MS Office paketa.

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme sa probnim radom;
  • Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;
  • Odlične uslove rada;
  • Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji.

Application Form

First and Last name
In international format,
eg +381 13 32 90 77
Max. 4.77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Full text of the Terms is published here