13.08.2021

Potreban nam je:

Tehničar za automatske sisteme upravljanja u proizvodnji

Osnovna zaduženja:

Izvršenje radnih naloga pripremljenih od strane inžinjera za automatske sisteme upravljanja u proizvodnji;

Saradnja sa osobljem eksploatacije i svim ostalim službama u cilju otklanjanja nedostataka;

Učešće u remontu i rekonstrukcijama postrojenja;

Redovan obilazak postrojenja i kontrolisanje Mernih, Regulacionih i Upravljačkih uređaja, stručna provera uređaja a sve na osnovu definisanih uputstava;

Intervencije na Mernim, Regulacionim i Upravljačkim uređajima automatskih sistema upravljanja na TE-TO Pančevo a sve u cilju sigurnog i nesmetanog rada postrojenja;

Vođenje istorijata postrojenja;

Zajedno sa neposrednim rukovodiocem učestvuje u intervencijama.

Uslovi:

Sve srednje tehničke škole;

Minimum dve godina radnog iskustva u energetskom sektoru;

Poznavanje rada na različitim SCADA sistemima;

Znanje engleskog jezika.

Nudimo:

Ugovor o radu na neodređeno vreme;

Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;

Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji;

Rad u smeni.

Application Form

First and Last name
In international format,
eg +381 13 32 90 77
Max. 4.77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Full text of the Terms is published here