28.09.2022

Viši specijalista za komercijalna pitanja

Mesto rada: Beograd

Osnovna zaduženja:

  • Analizira komercijalnu i post investicionu efikasnost rada TE-TO Pančevo;
  • Analizira uticaj uslovno- promenljivih troškova na cenu koštanja električne i toplotne energije;
  • Planira dobit kompanije od prodaje toplotne energije;
  • Izrađuje modele za procenu ekonomske efikasnosti investicionih projekata Društve u smislu formiranja prihoda;
  • Prikuplja polazne podatke o budućim projektima za izgradnju energetskih objekata na teritoriji Republike Srbije;
  • Traženje budućih projekata koji odgovaraju strateškim planovima Društva, kao i njihova analiza u pogledu ekonomske efikasnosti;
  • Vodi evidenciju o prodatim resursima;
  • Priprema izveštaje o komercijalnoj delatnosti za akcionare;
  • Priprema analitičke i informativne materijale, obrazloženja za rukovodstvo Grupe GEH Serbia;
  • Izrađuje, prema nalogu rukovodioca, nacrte nalogodavnih dokumenata i internih normativnih akata, zaključaka, razjašnjenja i odgovora na zahteve, kao i informativnih materijala, izveštaja i drugih dokumenata po pitanjima iz nadležnosti Zaposlenog;

Uslovi:

  • Ekonomski fakultet;
  • Poželjno radno iskustvo u energetskom sektoru;
  • Znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno / neodređeno vreme;
  • Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;
  • Rad u izazovnom, multinacionalnom okruženju.

Application Form

First and Last name
In international format,
eg +381 13 32 90 77
Max. 4.77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Full text of the Terms is published here