06.10.2020

Viši specijalista za nabavku

Mesto rada: Pančevo

Osnovna zaduženja:

  • Učestvuje u izradi normativno-metodoloških i nalogodavnih dokumenata vezano za nabavnu delatnost;
  • Učestvuje u izradi Plana nabavki;
  • Izrađuje i usaglašava strategije i koncepte nabavki;
  • Analizira tržište, organizuje i sprovodi sastanke sa postojećim i potencijalnim dobavljačima, proverava mogućnosti saradnje sa njima;
  • Sprovodi nabavne postupke u skladu sa normativno-metodološkim dokumentima Društva;
  • Koordinira radom tenderskog komiteta;
  • Sprovodi postupak izbora dobavljača, priprema paket dokumenata neophodnih za početak procedure nabavke,  prikuplja i analizira ponude, učestvuje u postupku sprovođenja komercijalnih pregovora, predlaže Pobednika na osnovu rezultata sprovedene procedure nabavke i usaglašava rashodne ugovore;
  • Kontroliše rokove za ugovaranje opreme, materijala, usluga i radova;
  • Izrađuje izveštaje i prezentacije o realizaciji procedura nabavke (mesečne, kvartalne, godišnje i ad hoc izveštaje);
  • Učestvuje u izradi i ažuriranju kataloga tipskih obrazaca ugovora.

Uslovi:

  •     Visoka stručna sprema ekonomskog ili tehničkog usmerenja;
  •     Tri godine relevantnog radnog iskustva u energetici ili naftno-petrohemijskoj industriji;
  •     Korišćenje MS Office paketa;
  •     Odlično znanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;
  • Odlične uslove rada;
  • Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji.

Application Form

First and Last name
In international format,
eg +381 13 32 90 77
Max. 4.77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Full text of the Terms is published here