22.02.2022

Koordinator za upravljanje portfoliom električne energije

U pitanju je kandidat koji će obavljati komunikaciju kako prema trećim pravnim licima u pogledu trgovine i stvarno proizvedene električne energije tako i internu koordinaciju sa drugim sektorima u okviru kompanije.

Osnovna zaduženja:

Učestvuje u balansnom mehanizmu;

Učestvuje u izradi plana proizvodnje i potrošnje električne energije;

Obavlja poslove koordinacije trgovine i razmene električne energije u slučaju odstupanja proizvodnje i/ili potrošnje od planirane;

Učestvuje u poslovima operativnog upravljanja proizvodnjom;

Koordinira rad sa privrednim društvima za proizvodnju električne energije, operatorom prenosnog sistema i društvima za trgovinu električnom energijom;

Prikuplja satne, dnevne sedmične, mesečne i godišnje podatake o ostvarenoj proizvodnji;

Vodi evidenciju najavljenih količina, dnevnik promena najavljenih količina i evidentira komunikaciju strana u procesu.

Uslovi:

Tehnički fakulteti, poželjno elektrotehnički fakultet;

Minimum dve godina relevantnog radnog iskustva u energetskom sektoru;

Odlično znanje engleskog jezika;

Odlično znanje MS Office paketa.

Nudimo:

Ugovor o radu na neodređeno vreme;

Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;

Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji.

Послати биографију

У међународном формату
(+381 13 32 90 77)
Max. 4,77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Текст "Сагласности за обраду личних података" у пуном обиму доступан је на линку