13.05.2022

Koordinator za upravljanje portfoliom prirodnog gasa

Mesto rada: Pančevo

U pitanju je kandidat koji će obavljati poslove u obimu porfolia prirodnog gasa, koji obuhvataju: nabavku, najave, praćenje regulative i usaglašavanje internih propisa sa legislativom, komunikaciju u okviru kompanije, kao i koordinaciju sa ostalim subjektima.

Osnovna zaduženja:

  • Planiranje i realizacija portfolija prirodnog gasa u skladu sa strategijom razvoja
  • Formiranje i dostavljanje dnevnih, nedeljnih, mesečnih, kvartalnih nominacija (najava).
  • Vršenje dnevne i mesečne raspodele količina prirodnog gasa (alokacije).
  • Monitoring prekoračenja zakupljenih kapaciteta prirodnog gasa.
  • Priprema izveštaja / zapisnika o potrošnji prirodnog gasa.
  • Koordinacija sa OTS-om u slučaju promene dinamike potrošnje prirodnog gasa, a koje imaju za posledicu promenu korišćenja raspoloživih kapaciteta u sistemu OTS-a.
  • Planiranje i realizacija portfolija prirodnog gasa u skladu sa politikom kompanije.
  • Učestvuje u planiranju proizvodnje energije i potrošnje goriva za godinu/mesec/naredni period.
  • Postupanje u svojstvu Ovlašćenog zakupca transportnih kapaciteta na operativnoj platformi.
  • Pružanje stručne podrške prilikom komercijalnog ugovaranja nabavke prirodnog gasa.

Uslovi:

  • Svi tehnički fakulteti;
  • Minimum dve godina relevantnog radnog iskustva u energetskom sektoru;
  • Odlično znanje engleskog jezika;
  • Odlično znanje MS Office paketa.

Nudimo:

  • Ugovor o radu na neodređeno vreme;
  • Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;
  • Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji;

Послати биографију

У међународном формату
(+381 13 32 90 77)
Max. 4.77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Текст "Сагласности за обраду личних података" у пуном обиму доступан је на линку