13.05.2022

Koordinator za upravljanje portfoliom prirodnog gasa

Mesto rada: Pančevo

U pitanju je kandidat koji će obavljati poslove u obimu portfolia prirodnog gasa, koji obuhvataju: nabavku, najave, praćenje regulative i usaglašavanje internih propisa sa legislativom, komunikaciju u okviru kompanije, kao i koordinaciju sa ostalim subjektima.

Osnovna zaduženja:

Planiranje i realizacija portfolia prirodnog gasa u skladu sa strategijom razvoja;

Obezbeđenje logistike za portfolio prirodnog gasa;

Postupanje u svojstvu Ovlašćenog zakupca transportnih kapaciteta na operativnoj platformi;

Formiranje i dostavljanje dnevnih, nedeljnih, mesečnih, kvartalnih nominacija (najava);

Vršenje dnevne i mesečne raspodele količina prirodnog gasa (alokacije) i postupanje u svojstvu Ovlašćenog predstavnika kompanije za alokacije;

Obezbeđivanje i kontrola realizacije transporta i distribucije prirodnog gasa;

Aktivno učestvovanje u ugovaranju prirodnog gasa;

Pružanje stručne podrške prilikom komercijalnog ugovaranja nabavke prirodnog gasa.

Uslovi:

Svi fakulteti;

Minimum dve godina relevantnog radnog iskustva u energetskom sektoru;

Odlično znanje engleskog jezika;

Odlično znanje MS Office paketa.

Nudimo:

Ugovor o radu na neodređeno vreme;

Mogućnost za lični razvoj i napredovanje;

Rad u izazovnom okruženju, u prvoj gasno-parnoj elektrani u Srbiji.

Послати биографију

У међународном формату
(+381 13 32 90 77)
Max. 4,77 MB: doc,docx,rtf,pdf
Текст "Сагласности за обраду личних података" у пуном обиму доступан је на линку